SIA Neste Latvija

Bauskas iela 58a, Rīga LV-1004; tālr. 80009006
PVN reģistrācijas Nr. LV40003132723
Swedbank AS, konts LV28HABA0001408036200
AS SEB banka, konts LV14UNLA0002005469151
AS Citadele banka, konts LV96PARX0000113070001
AS Luminor Bank, konts LV26RIKO0002013212424
Īpašais piedāvājums {{campaign}}
Datu kopīgošanas īpašie nosacījumi (skatīt līguma 25.punktu)

Neste kartes pieteikums fiziskām personām

  • Lai pieteiktos Neste privātkartei digitāli, Jums nepieciešams kvalificētais Smart-ID vai eID karte (ar derīgu sertifikātu, PIN kodiem un kartes lasītāju).
  • Lai izveidotu Smart-ID vai atjaunotu savu Smart-ID Basic kontu uz pilno jeb kvalificēto versiju, aicinām sekot saitei https://www.smart-id.com/lv/.
Informējam, ka pilnvērtīga servisa un pakalpojuma nodrošināšanai tiks veikta automātiska informācijas saglabāšana arī pirms pieteikuma iesniegšanas. Ja pieteikums netiek iesniegts, minētā informācija tiek dzēsta 30 dienas pēc informācijas sniegšanas.
Papildus informējam, ka, ja 3 mēnešus pēc no Neste Latvija puses parakstīta degvielas privātkartes līguma nosūtīšanas klientam uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi klients nav parakstījis līgumu elektroniski no savas puses, klienta pieteikums tiek anulēts, bet klienta dati tiek dzēsti mēnesi pēc pieteikuma anulēšanas.
Informācija par klientu
LV-
LV-
* Politiski nozīmīga persona ir persona, kura ieņem vai ir ieņēmusi nozīmīgu publisku amatu. Sīkāku informāciju skatiet Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā.
Ja izvēlaties kredītkarti, norādiet nepieciešamo kredīta apjomu* (1 ½ mēnesim). Ja izvēlētais kredīta apjoms ir lielāks par 200 EUR, jāpievieno izziņa no darba devēja vai izziņa no VSAA, vai bankas konta pārskats par pēdējiem 3 mēnešiem.
* Izvēlētais kredītlimits var tikt izskatīts tikai pēc Jūsu kredītvēstures pārbaudes. Lūdzu skatīt Līguma noteikumu 8.punktu.
Vārds, uzvārds uz kartes *
* Ja pasūtāt vairākas kartes, papildu lietotāju vārdus, uzvārdus lūdzam norādīt piezīmēs zemāk.
NESTE piedāvā bez maksas nosūtīt sekojošu komerciālo informāciju*. Lūdzu, atzīmējiet, ja vēlaties saņemt.
* Līguma saistību izpildes nodrošināšanai un saziņai ar Jums Neste izmantos Jūsu norādīto e-pastu un SMS. Šādai saziņai Neste nav nepieciešama Jūsu piekrišana.
Ja vēlaties pieteikties kartes apvienošanai ar "Mans RIMI" karti automātiskai "Mans RIMI" naudas uzkrāšanai, norēķinoties ar karti Neste DUS, lūdzu norādiet savas "Mans RIMI" kartes numuru.
9440385200
Informējam, ka 3+ Ģimenes karti nav iespējams apvienot ar Neste privātkarti. Lai saņemtu kartes sniegto atlaidi, autorizējiet karti maksāšanas terminālī.
Karti vēlos saņemt
LV-
Pielikumi